חברות עבודות עפר ופיתוח

 

מהם עבודות עפר?
 

כל פרויקט בנייה, קטן וגדול כאחד, משלב בתוכו עבודות עפר ופיתוח תשתיות. כאשר מדברים על עבודות עפר ופיתוח, מתכוונים לעבודות הנדסה אזרחיות, בהן מעורבים עפר, סלעים, אדמה, אסבסט ועוד. העבודות נעשות באמצעות ציוד מיוחד כגון מחפרים, דחפורים, משאיות עפר ושופלים ועליהן אחראיות החברות המתמחות בכך.

 

 קבלני עפר ותשתיות – טיפים
 

אם אתם זקוקים לשירותיהן של חברות העוסקות בתחום עפר ותשתיות תגלו שיש כאלו לא מעט, אולם לא בהכרח כל אחת תתאים לפרויקט שבגינו אתם זקוקים להן. הנה כמה פרמטרים מרכזיים שחשוב שתבחנו מראש כאשר אתם מחפשים קבלן עבודות עפר ופיתוח:

 

·         ידע וניסיון – ביצוע עבודות עפר ופיתוח מצריך ידע רב בתחום (ידע בהנדסה גאו-טכנית), בנוסף היכולת להעריך כמויות בצורה נכונה ולבצע את ההתאמות הנדרשות. חשוב לאתר חברה שבה אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים יכולה להתמודד עם האתגר שבעבודה ולספק את הפתרון הנדרש. חברה עם סיווג קבלני מתאים ואנשי מקצוע מוכרים בפנקס המהנדסים.

 

·         ציוד מתאים – לרוב, נדרשת היכולת להזיז כמויות גדולות מאד של עפר ושל אדמה. לשם כך יש צורך בציוד מתאים שיכול לבצע את העבודות בצורה מיטבית. ציוד זה כולל דחפורים, טרקטורים ואפילו מכונות חפירה גדולות במיוחד.

 

·         יכולת ארגון וביצוע – פרויקטים של חפירה ועבודות עפר במסגרת הבנייה עשויים להיות מורכבים מאד. לעיתים נדרש שילוב של מספר בעלי מקצוע מתחומים שונים וגם קבלנים. חברה שמסוגלת לארגן את העבודה בצורה טובה ומקצועית היא בדיוק זו שכדאי לכם לפנות אליה, בין אם מדובר בפרויקט בסדר גודל בינוני ועל אחת כמה וכמה כאשר זהו פרויקט רחב היקף.

·         העלויות – רוב האנשים רוצים לחסוך עד כמה שניתן ובמיוחד כאשר מדובר בתהליך של בניית מבנה שכרוך בהוצאות כספיות גדולות. אולם, דווקא החיסכון הזה, לעיתים יכול לעלות ביוקר. סקר שוק הוא הכרחי, אבל בחירה של חברה מקצועית ומנוסה חשובה עוד יותר, גם אם הדבר כרוך במחירים גבוהים יחסית. איכות גבוהה תעלה לכם יותר וחשוב שלא להתפשר עליה ולו כדי להבטיח תוצאות בטוחות, איכותיות וכאלו המותאמות באופן מלא לכל הצרכים.

 

 קבלני עבודות עפר בדרום - YSB
 

מחפשים חברות המתמחות בעבודות תשתית עפר ופיתוח? מקצועיות, ניסיון, ידע וגם שירות ברמה גבוהה הם פרמטרים שחשובים לכם? אנו בקבוצת האחים יעקובי YSB, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. אנו מתמחים בפתרונות שונים הרלוונטיים לשלבי התכנון וההקמה. כל אנשי הצוות שלנו מומחים בתחום הבנייה והתכנון ובעלי ניסיון עשיר בתחום. לסקירת תחומי פעילותנו ולכל שאלה אחרת מוזמנים ליצור אתנו קשר בדרכי ההתקשרות הבאות:

 

טלפון:  03-9537111

פקס:  03-962-8602

דוא"ל:  main@ysbgroup.com

 

 

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים