שערים ומחסומים

שערים ומחסומים הם אבני היסוד של כל מערכת בקרת כניסה, הן עבור כלי רכב והן עבור הולכי רגל. השימוש בשני ביטויים אלה משתנה בדרך כלל על פי המטרות שאותם הם אמורים לשמש. שערים מיועדים בדרך כלל לאפשר בקרת כניסה "רכה" בעוד שמחסומים משמשים גם כאמצעי אבטחה המסוגלים למנוע כניסה בלתי מורשית באמצעות המבנה הפיזי שלהם. אז מהו השער או המחסום המתאים לכם? על כך בשורות הבאות.

 

בחירת שערים ומחסומים לפי מטרה

 

בראש ובראשונה, עליכם לבחון מהי המטרה שלשמה אתם זקוקים לשער או למחסום. בכניסה למגדלי משרדים או מבני ציבור, ישמש השער בעיקר על מנת לסמן לעוברים והשבים או לנהגים כי עליהם לעצור ולעבור תהליך של הזדהות. שערים אלה מגיעים בצורה של שער מוט למגרש חניה או מוט/ לוח נפתח בלובי הכניסה לבניין (הולכי רגל). שערים אלה מיועדים להשיג את האיזון בין הצורך בביצוע בקרת כניסה ובין מניעת הכבדה אבטחתית על העוברים בשער. יחד עם זאת, במרחבים בהם ישנה מוטיבציה מיוחדת לעקוף את בקרת הכניסה או כאשר ישנו חשש אבטחתי לחדירת גורמים בלתי מורשים (למשל בכניסה לבריכה, פארק שעשועים או ישוב מבודד), המודל הנכון הוא מודל של מחסום כבד. לרוב במקרים אלה, נעשה שילוב של שער "רך" עם שער "כבד" ויכול להיות גם קיים שוני בין השער המיועד להולכי רגל מול זה המיועד לכלי רכב. ככלל, מומלץ להתייעץ עם יועץ המתמחה בתחום של שערים ומחסומים לפני בחירת המודל המתאים לכם.

 

בחירת חברת שערים ומחסומים

 

התהליך של בחירת חברת שערים ומחסומים הוא תהליך צרכני סטנדרטי ואותו תוכלו ליישם כפי שאתם בוחרים כל ספק שירות אחר איתו אתם עובדים. יחד עם זאת, חשוב לוודא שהחברה אותה אתם בוחרים יודעת להציע לכם מגוון רחב של פתרונות המותאמים לצרכים הספציפיים שלכם וגם יודעת להציע לכם מערכות בקרת כניסה ממוחשבות שאותן תוכלו לשלב עם אותם השער או המחסום הנבחר, הן למטרות אבטחה והן למטרות בקרת כניסה טהורה.

 

קבוצה האחים יעקובי, YSB בע"מ מתמחה בתחום בקרת הכניסה ומציעה מגוון רחב של שערים ומחסומים כמו גם מערכות בקרת כניסה ממוחשבות לחניונים, למקומות עבודה ולמבני ציבור. של החברה תוכלו להתרשם מהפתרונות המוצעים על ידינו בתחום זה, וכן תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום בטלפון 03-9632010 עם כל שאלה ועניין המעסיקים אתכם בתחום זה.

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים