טלוויזיה במעגל סגור מצלמה

טלוויזיה במעגל סגור

טלוויזיה במעגל סגור (CCTV) פותחה במקור לצרכי אבטחה במתחמים סגורים, אך לאורך השנים הלך והתרחב סל השימושים במערכות CCTV לעולמות נוספים .

מהי טלוויזיה במעגל סגור?

מדובר במערכת של מצלמות המתעדות אזור מוגדר ומשדרות את התמונה למרכז שליטה ראשי בו ניתן לצפות במקביל בכל תיעודי המצלמות המחוברות למערכת. בניגוד לתפיסה הבסיסית לפיה שידורי טלוויזיה הינם ניגשים לכולם וכל אחד יכול לקלוט אותם, במקרה של טלוויזיה במעגל סגור, מדובר בשידור שמועבר במעגל סגור בין מרכז השליטה ובין כל יחידות המצלמות הפזורות בשטח.

 

טלוויזיה במעגל סגור מצלמה

 

למה זה מיועד?

מערכות טלוויזיה במעגל סגור מיושמות היום כמעט ציבורי, מסחרי או עסקי אליו אנו נחשפים או מגיעים. הייעוד הבסיסי ביותר של מערכות CCTV הוא כאמור לתעד את המתרחש במרחב המצולם. תיעוד זה יכול להתבצע על פי דרישה או על בסיס קבוע 24/7. בהתאם לייעוד בסיסי זה נקבעים גם השימושים השונים של מערכות אלה כדלקמן: אבטחה של מוסדות ומתחמים, בקרה על עובדים ולקוחות במתחמים מסחריים, מעקב אחר המתרחש באזור מסוים וכן הלאה. שימוש במערכות במעגל סגור ממחישים את הצורך של מפעילי המערכת להיות מעודכנים בכל המתרחש בכל זמן נתון ובכל מתחם תחת אחריותם. זהו למעשה שיודעת לספק מערכת CCTV.

 

בחירת מערכת CCTV

אחרי עשורים של טלוויזיה במעגל סגור, היום כבר מוצעים אינספור דגמים הנבדלים זה מזה ביכולות ובפונקציות השונות שיודעת כל חברה ובכל דגם להציע. יכולות אלה תלויות בחומרה ובתוכנה המשולבות במערכת וכוללות למשל ראיית לילה, הקלטה רציפה, רזולוציה ויכולת זום, מספר מקסימלי של מצלמות המחוברות למערכת במקביל, שליטה בכל מצלמה ובשדה הראייה שלה בנפרד, שימוש במצלמה כחיישן תנועה, שטח הכיסוי של המצלמה וכן הלאה. בבחירת מערכת CCTV יש לקחת בחשבון את כל הצרכים הנדרשים למענה על ידה ובהתאם לכך לבחור גם את הדגם שמספק את הפונקציונליות המלאה הנדרשת. בחירה זו מבוצעת בדרך כלל על ידי אחראי אבטחה או מנהלי תפעול, שמכירים, או לפחות אמורים להכיר, את היכולות השונות המוצעות בשוק ואת האופן בו הכי נכון להתאים אותן לצרכי העסק/ המתחם/ המבנה.

 

קבוצת האחים יעקובי, YSB הינה אחת מהחברות בתחום היזמות העסקית, התעשייתית והתשתיתית. הקבוצה, שנחשבת לאחת המובילות בישראל, מציעה שירותי תכנון, אינטגרציה, הקמה, שירותי אחזקה של כמו כן שירותי טלוויזיה במעגל סגור. אם אתם זקוקים לפתרון כזה בעסק או במבנה עליו אתם אחראים, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין. 

 

 

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים