טעינה מהירה לרכב חשמלי

שילוב של עמדות הטענת רכבים חשמליים בחניונים

 

רכבים חשמליים הפכו לנפוצים בישראל בשנים האחרונות  ובהתאם לכך ניתן לראות יותר ויותר עמדות טעינה לרכב חשמלי בחניונים במיקומים שונים בארץ. רכבים חשמליים זקוקים להטענה של הסוללה המפעילה אותם. עמדות ההטענה מאפשרות לעשות זאת בבטחה וביעילות וחוסכות את השימוש בחיבור ישיר לחשמל שאיננו אידיאלי. היום זה כבר ברור שכאשר מתכננים חניון, בין אם בצמוד למבנה תעשייה, למרכז מסחרי, לבתי עסק או למבני מגורים, חשוב לקחת בחשבון את נושא טעינת הרכבים.

 

להתנהל טוב וחכם יותר

 

שילוב של עמדות טעינת רכב חשמלי בישראל בחניונים שונים משרת כהלכה את בעלי אותם רכבים ומאפשר להם התנהלות קלה יותר. מרבית יצרני הרכבים החשמליים מספקים בעת רכישת הרכב גם כבל הטענה המותאם לרכב עצמו. התקנה של עמדות טעינת רכבים נעשית על ידי חברות, המתמחות בכך תוך התייחסות לדגמי הרכבים הקיימים. ישנן עמדות טעינה מסוגים שונים, המותאמות ישירות לדגם הרכב ומאפשרות טעינה איטית, טעינה רגילה או מהירה.

בכל הקשור לנושא טעינה לרכב חשמלי יש לזכור שישנן שיטות שונות של טעינה. המתכננים חניון ציבורי נדרשים לקחת בחשבון אפשרות של טעינה מהירה לרכב חשמלי על מנת לספק פתרון מתאים. לצד זאת לפרקים, טעינה איטית לרכב חשמלי הרבה יותר מתאימה ובמיוחד לבנייני מגורים שבהם הרכב חונה יחסית הרבה זמן מצד אחד ומאידך כמות החשמל הפנויה לצורך טעינת רכבים מוגבלת.

 

התוהים מהו מחיר טעינת רכב חשמלי יגלו מספר אפשרויות, שכן אלו תלויות בסוג עמדת הטעינה. בשל המגוון הרחב של העמדות מומלץ מאד, כאשר מתכננים חניון או חנייה כלשהי ומעוניינים לשלב בה גם עמדת טעינה, לפנות לחברות מובילות בתחום כדי לשלב כהלכה את הפתרונות הנדרשים לכל טעינה.

 

שוקלים להתקין עמדת הטענה לרכב חשמלי או כמה עמדות כאלו? חשובה לכם רמת הבטיחות הגבוהה, האיכות של עמדות ההטענה וגם המחיר? קבוצת האחים יעקובי, YSB היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בפתרונות שונים הרלוונטיים לשלבי התכנון וההקמה של מבנים ושל חניונים ותשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בכל עניין. לסקירת תחומי פעילותה, לחצו ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 03-9632010

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים