מערכות ביטחון

מערכות בטחון

מערכות בטחון  הינן מערכות אשר מיועדות לספק הגנה פיסית לחברות ובהיקפים מגוונים, החל מסייבר ומידע, דרך בקרת כניסה וכלה באבטחה דינמית. יחד עם זאת, ביטוי זה מתייחס בדרך כלל למערכות המיועדות לספק בקרה ושליטה במתחמים סגורים הכוללים אלמנטים כמו מערכות בקרת כניסה, מערכות טלוויזיה במעגל סגור, מצלמות, חיישנים, אזעקה וכו'. מטרתן לשלב במרחב מערכות בטחון ולמנוע אירועים של פגיעה ברכוש, חומרה ואף בבני אדם.

 

מערכות אופייניות הנכללות בקטגוריה של מערכות בטחון

כאמור, בתוך הקטגוריה הכוללת שנקראת מערכות בטחון, סוגים שונים ומגוונים של מערכות המיועדות להעניק בטחון בהיבטים שונים ובשכבות שונות של הביטחון הכולל. מערכות אלה כוללות:

 

- מערכת בקרת כניסה

- מערכת טלוויזיה במעגל סגור

- מערכת בקרת פריצה

- מערכת אינטרקום וכריזה

- מערכת גילוי וכיבוי אש

- מערכת בקרה תפעולית

- מערכת בקרת תשתיות

 

מערכות בטחון הנ"ל ניתן להרחיב לשכבות נוספות או לחילופין, לצמצם בהתאם לצרכי המתחם הספציפי, אך ככלל, אלו הן שכבות האבטחה האופייניות למערכת בטחון טיפוסית למתחמים סגורים.

 

מערכות ביטחון

 

קיימים במשק עם יכולות פיתוח תוכנה וחומרה אשר אחראיים על פיתוח והתקנת מערכות ביטחון . באחריות הלקוח לבצע תכנון עצמאי לגבי אופן היישום של המערכות השונות במתחם הרצוי. התכנון מתבצע בסיוע של אנשי מקצוע בתחומי הביטחון השונים כגון: אבטחה, בטיחות אש, מערכות מידע וסייבר, טכנולוגיה ועוד. במרבית המקרים הלקוח אינו בקיא מספיק במערכות בטחון שיש בשוק, לכן נוטע לקבל החלטות מוטעות בבחירת המערכות .

 

בדיוק מהסיבה הזאת, מערכת הביטחון הרלוונטית לכם, אתם רוצים לעבוד מול גורם מקצועי שיודע לספק לכם מעטפת שלמה של יכולות סביב כל סוגי המערכות השונות ולבצע עבורכם את משימות התכנון והאינטגרציה בהתאם למטרות הביטחון הרלוונטיות לכם. הגורם מקצועי יספק לכם את השירות ובנוסף יספק שירותי אחזקה נדרשים בכדי להבטיח את התפעול היעיל של המערכות השונות. בשורה התחתונה, זה אומר שהגישה לתהליך הבחירה צריכה להיות יותר מערכתית ולהתבסס על גורמים המספקים לכם מעטפת שלמה של יכולות ולא רק התמחות בתחום ספציפי אחד.

 

קבוצת האחים יעקובי, YSB היא אחת המובילות במשק הישראלי בתחומי: תכנון, אינטגרציה, הקמה, ומתן שירותי אחזקה של מערכות טכנולוגיות עסקיות, מסחריות, תעשייתיות. בקבוצת אחים יעקובי תוכלו למצוא מערך שלם של אנשי מקצוע, שיספקו לכם מענה מלא בכל הסוגים השונים של מערכות בטחון ויבצעו עבורכם לכדי מערכת מתפקדת ויעילה אחת. לקבלת פרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים