מערכות חשמל

התחום של מערכות חשמל כולל את עולם התכנון והביצוע עבור פרויקטים של תשתיות חשמל במתח נמוך, בינוני, גבוה ועליון. מערכות החשמל יכולות להיות מערכות נקודתיות וסגורות, בעיקר במבני ציבור ותעשייה, והן יכולות להיות מערכות המשתלבות במערכי חשמל גדולים ונרחבים יותר, בעיקר בתחום התשתיות. חברות מקצועיות העוסקות בתחום זה אמורות להיות מסוגלות לתכנן ולהקים כל מערכת חשמל בכל היקף ובכל מודל ייצור והעברת חשמל ועל כך נדבר בשורות הבאות.

 

תחומי ידע הכרחיים עבור חברה בתחום מערכות חשמל

 

מערכת חשמל טיפוסית מבוססת למעשה על שלוש שכבות מרכזיות: אספקה, עיבוד וצריכה. התחום של מערכות חשמל הוא תחום שעושה חיבור בין מספר שכבות הכוללים הקמת תחנות כוח ותשתית ההולכה כלל ארציות, הקמת תחנות השנאה מכלל הסוגים, חיבורי חשמל למערכות שונות, דרך תכנון והקמת המערכת כך שתייצר את המתחים והזרמים הנדרשים ללקוח וכלה בבניית תשתית פנים במבנים מכלל הסוגים אשר דרכה יוכל הלקוח לצרוך את החשמל על פי הצורך.

 

חברה המספקת שירותים עבור מערכות חשמל מציעה חבילת שירות מקיפה הכוללת: תכנון, הקמה וביצוע, תחזוקה ושירות לאורך זמן. ישנו ערך רב למעורבות של החברה המתכננת והמקימה גם בשלבי התחזוקה והשירות למערכות בטווח הארוך ולכן בכל מקרה, מומלץ לבחור תמיד בחברה המספקת את חבילת הערך השלמה. מעבר לכך, חברה מקצועית העוסקת בתחום זה היא כזו אשר מסוגלת לבצע את כל הפעולות הנדרשות לתכנון והקמה של מערכות חשמל בעידן המודרני ובכלל זה: כבילה, חיבורים במתח נמוך, בינוני, גבוה ועליון, הקמת חדרי חשמל, לוחות חלוקה, שנאים, מערכות עבור תחנות כוח, מערכות מבוססות גז וסולארי (פוטו וולטאי) וכן הלאה.

 

ציוד, ידע מקצועי ורישוי

 

חברות המספקות שירותים בתחום התכנון וההקמה של מערכות חשמל לרוב, אינן מייצרות בעצמן את רכיבי המערכת, אלא מבצעות רכש של רכיבים וציוד ממותגי חשמל בינלאומיים. על החברה לתכנן את המערכת, לבצע רכש של הרכיבים המתאימים בסטנדרטים המתאימים ולהקים באמצעות את מערכת החשמל. כמו כן, על החברה להיות מורשה לעסוק ברמת המתח שאותו מעבדת ו/או מייצר המערכת בדגש על מתח גבוה ועליון.

 

קבוצת האחים יעקובי, YSB מתמחה בתכנון, הקמה, תחזוקה ושירות של מערכות חשמל למבני ציבור, מפעלים ותחנות כוח. החברה מעמידה לרשותכם את אנשי המקצוע הטובים בישראל ומתחייבת לרכיבי ציוד מתקדמים של המותגים המובילים בעולם. שלנו תוכלו ללמוד עוד על הנושא ועל שירותי החברה, וכן תוכלו ליצור איתנו קשר עם כל שאלה ועניין בטלפון 03-9537111.

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים