מצלמות ובקרת כניסה

מערכות בקרת כניסה מסייעות לכם לשלוט בצורה אוטומטית בתנועת אדם ורכב עבור כל מתחם, חלל סגור, בניין, חניון או חדר. מערכות אלה מיועדות לבקרת כניסה של עובדים למקום העבודה, של מבקרים לבניין או מתחם מסוים ושל מכוניות ממתחם חניה. שליטה זו יכולה להתבסס על תיעוד כניסות ויציאות עם או בלי סממני זיהוי והיא יכולה לכלול גם בקרה ויזואלית של הנכנסים והיוצאים באמצעות מערכת מצלמות. מצלמות ובקרת כניסה הוא למעשה סט של פתרונות טכנולוגיים המיועדים לספק לכם את השליטה הנרחבת ביותר על פתחי הכניסה והיציאה במתחם. את הפתרונות האלה תוכלו לחבר ישירות למערכות משלימות כמו מערכות חיוב ותשלום חניה, מערכות נוכחות עובדים, מערכות אבטחה וכן הלאה.

 

כיצד פועלות מערכות בקרת כניסה?

 

ברמה הבסיסית ביותר, ניתן להיעזר בסט של מצלמות ובקרת כניסה לצורך בקרה כללית של הנכנסים והיוצאים במתחם מסוים ללא זיהוי פרטני. מערכות אלה מתאימות למשל בכדי להעריך את התפוסה בחניון, את מספר המבקרים במתחם בילוי ותרבות וכן הלאה. ברמה מעמיקה יותר, יכולות מערכות אלו לבצע בקרה פרטנית לפי זיהוי הגורם הנכנס והיוצא. בקרה זו מבוצעת במספר טכניקות אנליטיות החל מזיהוי ביומטרי (כמו מבנה פנים או טביעת אצבע), דרך שימוש בכרטיס זיהוי דיגיטלי  וכלה בניתוח תמונה (למשל, לצורך זיהוי מספר רישוי של כלי רכב).

 

כאשר המערכת מזהה כניסה, היא מתעדת את פרטי הנכנס ואת מועד הכניסה וכך גם כאשר מזוהה יציאה. נתונים אלה יכולים להיות מתועדים לצרכי אבטחה או בקרה כללית והם יכולים לעבור למערכות משלימות, למשל מערכת נוכחות של עובדים לצורך בדיקת הנוכחות שלהם במקום העבודה, מערכת חיוב לצורך חיוב המשתמשים בחניון או בכביש אגרה וכן הלאה.

 

למה נועדו המצלמות?

 

במערכות המבוססות על שילוב מצלמות ובקרת כניסה נעשה שימוש בסוגים שונים של מצלמות, חלקן מיועדות לתעד ויזואלית את התנועה בנקודות הכניסה והיציאה וחלקן מיועדות לאנליזת תמונה לצורך זיהוי. כך למשל, בכביש 6 ובשורה ארוכה של חניונים בתשלום, מותקנות מצלמות המסוגלות לקרוא את מספר הרישוי של כלי הרכב ולהעביר את המידע למערכות חיוב.

 

 

קבוצת האחים יעקובי, YSB בע"מ מציעה פתרונות מתקדמים בתחום בקרת הכניסה ובכלל זה מצלמות צפייה, מצלמות LPR לקריאת מספרי רישוי, מצלמות עם אנליטיקה ביומטרית וכמובן מערכות בקרה עם ממשקים למערכות משלימות נוספות. פרטים נוספים תוכלו למצוא של החברה או בטלפון 03-5455444.

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים