ניופיט - Neofit  | פלו ליינר - FLOW LINER

מה היא מערכת ניופיט - פלו ליינר  (Neofit - Flow-Liner Systems)?
צנרת המובילה מי שתייה או ביוב הם תנאי מחייב לכל יישוב בכל גודל. מים הינם חיוניים לחיינו ואנו לא יכולים לקיים חיים ללא תשתית של מים זורמים. לעומת זאת, העלות הכלכלית של הנחת התשתית עבור הצנרת עלול להיות ביותר. לרוב יש צורך לקדוח, לחפור, להסיר ריצוף ולשבור תשתיות קיימות. למעשה, הריסת סביבתה של הצנרת כדי להגיע אל הצינורות בין הם למטרת ניקוז, ביוב, הולכת מים, דלק או גז... זו  הבעיה הפחותה, השיקום חזרה למצב הקודם של המבנה המכסה את הצנרת לאחר התקנת התשתית, זה האתגר האמיתי והיקר במונחים של כסף וזמן.

 

על רקע זה, חשוב לציין כי לפעמים וללא קשר לאיכות ההתקנה של הצנרת
הצנרת סובלת ממגוון בעיות. למה הכוונה? 

 

לעיתים מתגלים פגמים או נזקים בצינורות המרכיבים את תשתית הצנרת והדבר גורם לבעיות באספקת המים או בתשתית הביוב הזורם מתחת לרחובות וכן הלאה. במקרה כזה בו נדרש תהליך אבחון ושיקום צנרת שוב עלול להיגרם נזק משמעותי לסביבת הצנרת מכיוון שבדרך כלל בכדי חסוף את הצינורות קיים צורך לשבור את המבנה המכסה את הצינור כגון ריצוף או כביש שהצנרת עוברת תחתיהם. לכן תיקון הצנרת מחייב השקעה כספית עצומה ולא רק זאת אלא שפעמים רבות התיקון לוקח זמן רב וזה גורם לנו לקשיים בפעילות וכן תוספת עלויות. 

 

אז איך מערכות פלו-ליינר יכולה לחסוך לנו בהוצאות תיקון הצנרת?

 

התשובה היא שאתם צריכים לעשות שימוש בניופיט מבית פלו ליינר. 
טכנולוגיה זו עושה שימוש בצינור חדש אשר מוחדר לצינור הישן ואשר בעקבות פיתוח ייחודי מצמיד את הצינור הישן לחדש. כך חוסכים זמן רב וכסף רב וזהו יתרון עצום אשר הופך את השיטה הזו לאחת הטובות ביותר שיש כיום בעולם וכל מי שעוסק בנושא של צנרת צריך להכירה.

 

 

ניופיט - פלו ליינר (FLOW LINER) – האם כל חברת תשתיות עושה שימוש במערכת הזו?

 

אין ספק כי מערכת ניופיט של פלו ליינר שינתה את עולם האינסטלציה והכניסה טכנולוגיית הייטק אל עולם השרברבות ועל כן אנחנו צריכים להודות. 
טכנולוגיה זו מפשטת את העבודה, כך ניתן לבצע פעולות בצורה טובה בהרבה. מעבר לכך, היא מעניקה יתרונות עצומים בתחום האינסטלציה.

 

אך אתם חייבים להבין כי לא כל חברה יכולה לעשות שימוש בטכנולוגיה זו ואם אתם רוצים לתקן את הצנרת שלכם על הצד הטוב ביותר אתם צריכים לבחון היטב לאיזה חברה אתם פונים. וודאו כי החברה הזאת אכן עושה שימוש בניופיט וזאת בכדי להבטיח כי תוכלו לבחור בה בלב שלם ולהיות בטוחים כי היא תענה על הצרכים שלכם בצורה מושלמת.

 

Neofit – כיצד אמצא חברה המתמחה בכך?

 

אז כיצד נוכל למצוא חברה אשר מתמחה ביישום של הטכנולוגיה הזו? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי לוודא זאת? הדרך הטובה ביותר לבחון את מידת המומחית של החברה ביישום טכנולוגיית ניופיט - פלו ליין היא ללכת ולראות פרויקטים קודמים שהחברה ביצעה וכך להבטיח כי נבחר את החברה הטובה ביותר שיש אשר יודעת בדיוק כיצד לבצע את תיקון צנרת באמצעות טכנולוגיית הניופיט.
אנו מזמינים אתכם לבוא לפגישה ולהתרשם מהניסיון הרב שלנו בשימוש ויישום הטכנולוגיה הזו.

 

 

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים