פרוייקטים קבלניים​

פרויקטים קבלניים - מקצוענות ללא פשרות

 

לאחרונה אנו עדים באמצעי התקשורת לחשיפה של בניה לקויה ולתביעה של לקוחות. קונים רבים מצאו עצמם מקבלים דירות חדשות שרכשו במצב ירוד או עם ליקויים קשים, ואף במקרים לא מעטים כמבני מגורים שאינם כלל ראויים לשהות במקום. פעמים רבות נוצרו מקרים של סכנת קריסה במבנים שמהווה סיכון של חיי אדם, ואף חלקים מסוימים בבניה התפוררו, נשברו, הוצפו במים או החלו להיסדק. מקרים חמורים אלו נובעים ממצבים של רשלנות ובניה לקויה ובלתי מפוקחת, כמו גם שימוש בחומרים ירודים זולים ובחירה של אנשי מקצוע חובבניים. חשוב לזכור שאסור לזלזל בנושא של בניה קבלנית ובחברה הקבלנית אותה בוחרים, בין אם זה שיפוץ קל בבית ובוודאי כאשר מדובר בבניה של מבנה מגורים או מבנה משרדים חדש לכל דבר. מקצוענות ללא פשרות היא הכרחית בכל שלב בפרויקטים קבלניים

 

פרויקטים קבלניים - לעבוד עם אנשי מקצוע מנוסים

 

הבחירה באנשי מקצוע מנוסים המאוגדים בחברה קבלנית אמינה, מנוסה שבנתה מאות פרויקטים בהצלחה וללא תקלות או שערוריות, היא הכרחית להצלחת המבנה בו תגור או המשרד בו תבחר לנהל את העסק שלך. גם אם משפצים רק פינה קטנה בבית, אין זה עניין פעוט כלל. מערכות של בניה ושיפוץ כוללות תכנון הנדסי מקיף, והתחשבות מקצועית במיקום הצינורות או מערכת החשמל בבית, כל שינוי או הרס, פגיעה קלה במבנה בתהליך של שיפוץ קטן עלול יהיה לפגום במערך המבנה כולו. אם בחרתם לשבור קיר מסוים זה עלול יהיה לפגום ביציבות המבנה כולו, ולחלוטין אין לשפץ מבנים ללא הבנה מקצועית ובטיחותית בנושאים אלו, ואין להפקיד את הנושא בידי חובבנים רק כי המחיר שהם הציעו זול במיוחד.

 

פרויקטים קבלניים - להקפיד על איכות ועל תווי תקן

 

בכניסה לתוך פרויקטים קבלניים חדש או הקשור במבנה שכבר הוקם, רבים מהלקוחות כלל אינם בודקים מי היא החברה הקבלנית איתה הם עורכים את העסקה החשובה. לאחר תקופה הם מגלים שקיצור הדרך הביא עמו רק סיבוכים ובעיות רבות וכן תקלות חמורות. לכן החשיבות של בחירה באנשי מקצוע המיומנים והאיכותיים ביותר, המקפידים לא רק על בניה מקצועית ללא תקלות ועל חומרי גלם איכותיים והטובים ביותר בשוק, אלא גם מקפידים על תווי תקן וזהירים בכל נושאי בקרת איכות, היא חשובה מאד. הנדסה ותחום הבניה נדרשים למיומנויות מקצועיות רחבות ואין להפקיד זאת בידיים חובבניות ולחשוב שיהיה בסדר והעיקר שהעסקה משתלמת או זולה.

 

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים