פרויקט עיר חכמה

ערים חכמות – ליצור לנו מרחב מתקדם וחדשני יותר

 

הפיתוחים הטכנולוגיים השונים סובבים אותנו מכל עבר ובשנים האחרונות נדמה שכל התנהלות שלנו קשורה, במובן מסוים, בכלי טכנולוגי כלשהו. כלים אלה מהווים, פעמים רבות, אלמנטים חשובים ומרכזיים בחיינו ובלעדיהם, כך סביר להניח, נתקשה להתנהל ביום יום. אחד המונחים הבולטים כיום, בכל הקשור לעידן הדיגיטלי, הוא "ערים חכמות". ערים אלו, וכפי שניתן לנחש מעצם שמן, הן ערים המשתלבות טכנולוגיות מידע, טכנולוגיות תקשורת למיניהן ופתרונות אינטרנטים מאובטחים המוצעים לכלל התושבים.

 

התאמה נכונה של פתרונות חכמים

 

פרויקט עיר חכמה כולל במסגרתו התייחסות לפרמטרים רבים מאד. מטרתו, בסופו של דבר, היא להפוך את העיר לעיר טכנולוגיות יותר, המנצלת את כל הפיתוחים המובילים של העת האחרונה ובכל משפרת את איכות חייהם של תושביה. עיר חכמה היא כזו שמגבירה את יעילות השירותים, אותם היא מספקת ונותנת מענה איכותי וטוב יותר למתגוררים בה. ישנן כיום בכל העולם אינספור ערים שהוגדרו כ"ערים חכמות", כאלו שאימצו את הטכנולוגיות המתקדמות. תל אביב, למשל, זכתה בשנת 2014 בפרס עולמי ובתואר "עיר חכמה" בהיותה מאמצת לחיכה את הפיתוחים והחידושים הטכנולוגיים, הבאים לידי ביטוי בפרמטרים שונים בה.

 

יותר ויותר ראשי ערים וכן יזמים פועלים רבות על מנת להטמיע בערים השונות את הטכנולוגיות החדשניות ולהפוך אותן לאט לאט לערים חכמות גם כן. כדי להוציא זאת לפועל נדרשת הבנה רבה מאד בתחומים שונים וכן היכרות רבה עם התושבים הסביבה.    

 

ישנן כיום חברות המסייעות בהפיכתן של ערים והפיכתם אל מקומות שונים לחכמים הרבה יותר על ידי הטמעה של פתרונות רלוונטיים בזכות ידע וניסיון של שנים. חשוב מאד לפנות לחברות מובילות בתחום זה, המכירות לעומק את התחום ויודעות כיצד לפתח כהלכה עיר חכמה ובאילו פתרונות לבחור כדי לעשות זאת בצורה הנכונה.

 

מעוניינים לשלב בפרויקטים שלכם אלמנטים חכמים כדי ליצור מרחב מתקדם וחדשני יותר? קבוצת האחים יעקובי, YSB היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בפתרונות שונים הרלוונטיים לשלבי התכנון, ההקמה, לרבות פתרונות חכמים המתבססים על טכנולוגיות מהמובילות ביותר כיום. לסקירת תחומי פעילותה, לחצו ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 03-9632010

 

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים