פתרונות בקרת כניסה חכמים

 

בכל מתחם סגור, בכל ענף ובכל תחום, קיים הצורך לבצע בקרה על כלל האנשים הנכנסים והיוצאים מן המבנה, בין שלצרכי אבטחה ובין שלצרכי בקרה אחרים. ניתן להציב שומר בשער הכניסה, אך מדובר בפתרון יקר וכזה שלא נותן מענה שלם לבקרת הנכנסים. בכניסה למקומות עבודה למשל, מעבר לנושא הביטחון, ישנו גם הצורך לתעד את עצמם ואת שעת הכניסה של כל עובד וכן לבצע בקרה על כניסת אורחים למתחם ולשם כך נדרשים פתרונות בקרת כניסה חכמים.

 

פתרונות בקרת כניסה – איך הם עובדים?

בקרת כניסה הוא תחום שהפך בעשור האחרון לסטנדרט במרבית מתחמי התעסוקה. במתחמים רבים קיים צורך לבצע בקרה על כניסת עובדים ואורחים תוך מזעור רמת אי הנוחות הנגרמת למבקרים במעמד הכניסה למתחם . פתרונות בקרת כניסה חכמה על תג זיהוי המוענק לכל עובד או אורח ועל מערכת שיודעת לזהות את התג ולאפשר או למנוע כניסה בהתאם לפרוטוקול המוזן בה. בנוסף, המערכת מתעדת תאריך ושעת כניסה ויציאה של כל מבקר, עובד או אורח ויכולה לתעד פרטים נוספים כמו פרטי זיהוי ויעד ביקור ספציפי בתוך המתחם.

 

פתרונות בקרת כניסה חכמים

 

תגי זיהוי חכמים

בשנים האחרונות של תגי זיהו חכמים ,קלים ונוחים יותר לתפעול ואף בטוחים יותר. כך למשל, בתחילת הדרך התבססו תגי הזיהוי על כרטיסים מגנטים כאשר האנשים הנכנסים למבנה נדרשו  להעביר את הכרטיס בקורא כרטיסים שהיה מתעד אותם פיזית. בהמשך, פותחו תגי RFID המאפשרים זיהוי באמצעות קרבה (העובד מקרב את התג לטרמינל). כיום, ישנם פתרונות חכמים יותר המבוססים על קריאת טביעת אצבע וקריאת רשתית. קיימת גם אופציה של הקלדת קוד כניסה, פתרון נפוץ יותר במערכות אינטרקום בבניינים משותפים ובדלתות צדדיות.

 

בחירת פתרון הזיהוי

אחד המרכיבים החשובים ביותר לבקרת כניסה הוא אופן זיהוי הנכנסים והיוצאים מן המתחם. בבחירת הפתרון יש לקחת בחשבון שיקולים כמו מניעת חוסר נוחות בגין אובדן כרטיס, רמת בטחון בזיהוי, מניעת כפילויות ושימוש לא מורשה בתג זיהוי וכו'.

 

אצלנו בקבוצת האחים יעקובי, YSB תוכלו למצוא מבחר גדול של פתרונות בקרת כניסה חכמים. הפתרונות שלנו מתאימים לכל סוגי תגי הזיהוי, החל מכרטיסים מגנטיים, דרך תגי RFID בזיהוי ביומטרי. אנו מציעים שרות מלא הכולל את שלב התכנון, האינטגרציה, השירות והתחזוקה של המערכת כולה והשבחתה לפי צרכי הלקוח. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון ונשמח לסייע.

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים