ציוד לחניונים

למצוא את הפתרונות הנדרשים לחניון

 

הקמה ותפעול שוטף של חניונים, בין אם אלה חניונים לבית מגורים, חניונים ציבוריים או למבני תעשייה, הם אינם עניין של מה בכך והם מצריכים ידע, ניסיון וגם היכרות רבה עם התחום ועם הפיתוחים הרבים שבו לאורך כל השנים. המחפשים ציוד חניון יגלו שפע של אפשרויות וגם לא מעט מורכבות, בכל הקשור לבחירתו של הציוד המתאים.

 

כשהקדמה נכנסת לחניון

 

ישנו לא מעט ציוד לחניונים כיום המתבסס על מערכות טכנולוגיות חדשניות, וידוע כיעיל במיוחד. אלה יכולים להיות שערים חשמליים לחנייה מכל מיני סוגים, מערכות של ניהול ובקרה על החניות ועוד ועוד. כל אלה נדרשים להתאמה מושלמת לחניון הקיים, לשטח שבו הוא נמצא, לצרכיהם של המשתמשים בו וכמובן גם לסביבה.

 

לבחון את הפרמטרים השונים

 

טווח המחירים של הציוד, המוצע לחניונים, הוא רחב. רבים תוהים האם ועד כמה כדאי להשקיע בציוד הזה ומתלבטים באילו אפשרויות לבחור. כאשר מדובר בחניונים המיועדים למספר גדול של רכבים, חניונים הצמודים למבנה תעשייה ולבתי עסק בולטים, יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים בכל הקשור למציאתו של הציוד המתאים.

 

חשוב לבחון את אופן התנועה באותו החניון, באילו שעות במהלך היום הוא עמוס מאד ובאילו שעות פחות, מי הוא קהל היעד – מי הם המשתמשים בחניון ומה קורה במידה והם נתקלים בבעיות או בתקלות כלשהן, בעודם חונים בחניון? במקרים כאלה, ניתן לבצע התקנה של מערכת מיוחדת המאפשרת בקרה על הציוד הקיים. מערכת זו מקלה הן על המתפעלים של החניון והן על החונים בו.

 

יותר ויותר קבלנים נעזרים בחברות אלו, בעודם מתמודדים עם פרויקטים קטנים וגם גדולים. חברות המציעות שירותי ייעוץ בנוגע לבחירת הציוד וכן התאמתו אל הצרכים הן הכתובת לנושא ולא משנה מהו סדר גודלו של הפרויקט ולמי הוא מיועד.

 

בונים או רוצים לבנות חניון וזקוקים לציוד איכותי מתאים? YSB קבוצת י.ש. האחים יעקובי בע"מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בפתרונות שונים הרלוונטיים לשלבי התכנון, ההקמה, השירות והתחזוקה וצוותיה ישמחו לסייע לכם בשילוב נכון של הציוד לחניון. לסקירת תחומי פעילותה, לחצו ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 03-9632010

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים