קבלני חשמל מתח גבוה

מתח גבוה לא נמצא רק בכבלי החשמל הראשיים, הפרושים על גבי עמודי חשמל ברחוב. מפעלי תעשייה, מרחבים ציבוריים כמו קניונים ובנייני משרדים, נדרשים לשימוש במתח גבוה. כדי להבין מדוע, יש להבין תחילה מהי ההגדרה של מתח גבוה וזו ניתנת לנו בתקנות החשמל (רישיונות) תשמ"ה – 1985. על פי תקנות אלה, מתח נמוך הוא מתח עד 1,000 וולט (וולט – יחידת מתח חשמלית), בעוד שמתח גבוה הוא מתח שעולה על 1,000 וולט. בתקנות אלה מוגדר גם מתח עליון בהיקף של 33 קילו וולט, קרי 33,000 וולט. המשמעות היא שכל מערכת שמתח הפעולה שלה נע בין 1,000 וולט ובין 33,000 וולט היא מערכת מתח גבוה וכל פעולת התקנה, תיקון או בדיקה בה חייבת להתבצע על ידי קבלן מתח גבוה שהוסמך והורשה לעבוד עם מערכות מתח גבוה.

 

קבלני חשמל מתח גבוה – מתי צריך אותם?

 

החוק בישראל לוקח ברצינות את נושא החשמל ולא בכדי. על אף הפיתוחים הטכנולוגיים של העשורים האחרונים, באמצעותם הצלחנו להפחית משמעותית את היקף הפגיעה בנפש כתוצאה ממגע עם זרם חשמלי, חשמל הוא עדיין עניין מסוכן מאוד שצריך לנהוג בו בזהירות הראויה. הסיכון הנובע מהחשמל יכול לנבוע משימוש לא זהיר בחשמל אבל לא פחות מכך, ואולי יותר, מטיפול לא מקצועי ואף רשלני במערכות חשמל. זאת הסיבה שעל פי החוק, כל פעולת תיקון, התקנה, בדיקה ותחזוקה של מערכות חשמל, חייבות להתבצע על ידי חשמלאים מוסמכים בלבד. קבלני חשמל מתח גבוה הם גורמים מקצועיים שאוחזים בהסמכה הנדרשת לעבודה עם מערכות מתח גבוה ובנוסף לכך מתמחים בהתקנה, תיקון ותחזוקה של מערכות חשמל מתח גבוה לתעשייה, מתקנים ציבוריים ועוד. אם אתם זקוקים לאיש מקצוע שיתכנן עבורכם, יתקין עבורכם, יתקן עבורכם או יתחזק עבורכם מערכת שמתח הפעולה שלה עולה על 1,000 וולט, אתם זקוקים לשירותיו של קבלן מתח גבוה, וזאת על פי הגדרת החוק בישראל.

 

חברת האחים יעקובי, YSB מציעה שירותי תכנון, בנייה והקמה, התקנה, תיקון, בדיקה ותחזוקה של מערכות מתח גבוה ואחראית על שורה ארוכה של מערכות מתח גבוה המותקנות בשלל מבנים, מתחמים ומרחבים ברחבי הארץ. של החברה תוכלו למצוא מידע נוסף על פעילות החברה בתחום המתח הגבוה וכן תוכלו ליצור עמנו קשר בטלפון 03-9537111 עם כל שאלה המעסיקה אתכם בעניין.

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים