תאורת רחובות לד

 

לאורך שנים ארוכות חיפשו רשויות מקומיות את הפתרון הטוב ביותר, שיאפשר להן להאיר את רחובות העיר באור חזק, שלא יותיר פינה חשוכה אחת מחד ושגם לא יחסל את כל תקציב הרשות המקומית על הוצאות חשמל. בשנים האחרונות הגיע הפתרון המיוחל בדמותה של תאורת Led עירונית וייתכן שברחוב בו אתם גרים כבר אפשר להבחין בכך. יתרונותיה של תאורת Led הופכים אותה למעין פתרון הקסם המיוחל – היא זולה מאוד והיא חזקה מאוד וזה הרי בדיוק מה שאנחנו מחפשים מתאורת הרחוב האולטימטיבית.

 

תאורת Led – חזקה וחסכונית

מנורות לד הן לחלוטין לא דבר חדש ואפשר למצוא אותן עוד במחשבים הראשונים של שנות השישים והשבעים. המדובר בטכנולוגיה שנקראת Light Emitting Diode, או דיודה פולטת אור או בקיצור LED. בתחילה היה השימוש בטכנולוגיה זו לצורך ייצור נוריות בקרה וחיווי במערכות מחשב ומכשירים אלקטרוניים, אך בשנים האחרונות הפכה הטכנולוגיה לרכיב מפתח בתאורת פנים וחוץ. יתרונה הגדול הוא בעלויות החשמל הנמוכות מאוד המאפיינות אותה, עלויות המאפשרות להתקין כמות גדולה מאוד של נורות בשטח מצומצם בכדי לייצר מקור אור רב עוצמה בעלות נמוכה בעשרות אחוזים מהעלות שהייתה נדרשת להפעלת תאורת חוט להט או אפילו פלורסנט.

 

תאורת רחובות לד

 

התוצאה – רחובות שלמים מוארים באור יום

עם שדרוג והשבחת הטכנולוגיה לכדי תאורת Led עירונית, הפך האתגר של תאורת הרחוב לאתגר פשוט למדי, המאפשר להאיר רחובות שלמים באור שמדמה בעוצמתו אור יום ובעלויות זניחות ביחס להוצאות החשמל בהן היו מורגלות הרשויות המקומיות לאורך עשורים שלמים. כיום אפשר לראות תהליך של מעבר מתאורת פלורסנט מסורתית למתקני תאורת רחובות לד, הן ביישובים קטנים המחפשים לשפר את איכות החיים ולהקטין את הוצאות ניהול היישוב והן בערים גדולות, המבקשות לשדרג את איכות החיים של תושבי העיר ולחסוך תקציב רב שאותו ניתן יהיה להפנות למטרות חלופיות. שילוב של תאורת Led עירונית מבוצע כיום בתאורת רחוב, תאורת פארקים וגני שעשועים, תאורת מתחמים ציבוריים, תאורת תחנות אוטובוס ועוד.

 

קבוצת אחים יעקובי YSB היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום התשתיות והפיתוח ובמסגרת זו מספקת פתרונות תשתית למרחבים עירוניים לרבות פתרונות תאורה מתקדמים, חזקים וחסכוניים. אצלנו תוכלו למצוא של תאורת רחובות לד וכן ליהנות מסיוע וליווי מקצועי בשלבי התכנון, היישום והביצוע. לפרטים נוספים והזמנות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים