תשתיות מים

תשתיות מים - שילוב של טכנולוגיה וקדמה

 

הקמת תשתיות מים הן מהתשתיות החשובות ביותר בכל מערכת ציבורית או פרטית ובעיקר בכל מערכת בה מתנהלים חיי קהילה. הקמת תשתיות איכותיות המשלבות טכנולוגיה וקדמה משפיעות בצורה רבה על איכות חייו של כל תושב. תחום זה של הקמת תשתיות מים וביוב צריך להיות מטופל באופן המקצועי והראוי ביותר, כיוון שאם יוצרו ליקויים בתחום התשתיות הדבר עלול ליצור הזנחה בכל מערכת החיים. מקרים של חוסר שביעות רצון או תלונות לשיפור המצב מצד תושבים אינם באים בחשבון ומפריעים לאיכות החיים.

 

תשתיות מים - שירות מקצועי ואיכותי

 

פעמים רבות אנו עדים בכלי התקשורת למקרים קשים של הצפות לאחר גשם ראשוני, או למקרים של פיצוצי צינורות היוצרים הצפות ביוב עם ריחות קשים ברחובות רבים. אנו עדים לנושאים שאינם מטופלים כראוי, שסובלים מהזנחה ומהווים בעיה שכיחה עקב בניה של תשתית מים וביוב עם ליקויים באופן חמור. השירות המקצועי והאיכותי בכל עת בתחום התשתיות קריטי ליצירת אורח חיים רגיל ובסיסי. בעיות חוזרות ונשנות בשכונות רבות או בכבישים מרכזיים ברחבי המדינה הסובלים מפיצוצי צנרת חוזרים ונשנים, הצפות ברחובות או בבתים בתקופת החורף ולאחר כל גשם, תופעה של ביוב ושפכי מים שאינם מטופלים, אלו תקלות חמורות שנובעות מהזנחה של תשתית חשובה הנדרשת לשיפוצים או לבניה של מערך תשתיות חדש.

 

תשתיות מים - אחזקה שוטפת ועמידה בתקנים מחמירים

 

אין ספק כי הציבור כחלק מן השירות הציבורי המגיע לו ראוי לזכות בשירות מקצועי ואיכותי יותר בכל נושאי תחום תשתיות מים וביוב, כמו גם האחזקה השוטפת של התשתיות המורכבות ושימור ותחזוקה של פרויקטים קיימים הם חלק מן השירות שהרשות המקומית יחד עם תאגידים וחברות מקצועיות נדרשים לתת לציבור הרחב. עמידה בתקנים מחמירים כמו גם מענה שוטף כחלק מהשירות לציבור הם הדברים הבסיסיים ביותר בתחום התשתיות. רק חברה איכותית תעניק ותספק את המענה הכולל לפרויקט הקשור לתחום המורכב של הקמת תשתית מים או ביוב. נושאים כמו התקנה של צנרות מים, של תשתיות קווים עבור המגזר הפרטי או הציבורי, הקמת תשתיות לקווי ביוב, מעורבות מקצועית בפרויקטים שונים וכן מתן מענה מקיף וכולל לכל נושא אחזקת התשתית, למשל בטיפול מהיר במקרים של תקלות או פיצוצים, תיקון צנרות ישנות, טיפול בנזילות חמורות כל זאת בכל שעה ורגע במהלך היממה. גם הלקוח נשאר מעודכן תמיד בכל התהליכים ומקבל מענה מהיר לכל שאלה.

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים