תשתיות רכבת 

תשתיות רכבת - להביא את הקדמה בתחום התחבורה

 

הנחת יסודות תשתית תחבורה לסלילת מסלולים לתחנות רכבת היא כיום מהווה תהליך של קדמה ושילוב של עתידנות בתחום התחבורה ובתחום התחבורה הציבורית בפרט. זהו אחד מתהליכי הבניה המורכבים ביותר, כיוון שאין מדובר בבניה לגובה במקום אחד אלא פריסה לאורך מרחקים עצומים, בניה בתנאי עבודה קשים יותר ומשתנים בכל רגע, הדורשים גם שילוב של גורמים רבים נוספים כמו עצירת התנועה הארצית בכבישים, עבודה עם מגוון גדול יותר של עובדים וחברות קבלניות, שימוש שונה בחומרי בניה ובתשתיות חשמל או מים, ראיה מערכתית רחבת היקף וכדומה.

 

תשתיות רכבת - שילוב של איכות ומקצוענות

 

התחבורה הציבורית עוברת בשנים האחרונות מהפכה בעולם כולו. מערכות של תחבורה מודרנית, מהירה וחדשנית הוטמעו באתרי תיירות מובילים בעולם וממשיכות להוות את המגמה של העתיד בעולם התחבורה הציבורית. החברה המובילה את המהפכה הזו נדרשת כמובן למיומנויות מקצועיות רחבות היקף. תנופת פיתוח של מסילות רכבת, תשתיות מורכבות, תחנות וכיוצא באלו דרך קידום והוצעה לפועל של תכנית פיתוח רחבת היקף הם פרויקט בניה מורכב ביותר ורב מערכתי. בנוסף פקטור הזמן מהווה מרכיב חשוב בתהליך הבניה כיוון שהבניה צריכה להיות מואצת ולהסתיים תוך מספר שנים בודדות, כל זאת בשילוב של איכות ומקצוענות ללא פשרות.

 

תשתיות רכבת - לעמוד בתקנים של המאה ה 22

 

פרויקטים של בניה ותשתיות צריכים כיום לעמוד בסטנדרטים העתידניים ביותר, שיהיו רלוונטיים גם למאה הבאה ולדורות הבאים. השכלולים המואצים וההמצאות שמתפתחות בכל רגע מציבים רף חדש בתחום ויכולים לשבור שיאים חדשים. תכניות פיתוח של הקמת תשתיות צריכות לעמוד בתקנים המחמירים ביותר שישלבו את העתיד המתפתח בצעדי ענק.כל הפרויקטים הללו הם גדולים וחשובים ולא ניתן יהיה לשנותם, הם כוללים תכניות בהיקפים של מיליארדי שקלים, וכפרויקטים חשובים הם צריכים לשלב שלמות עם שירות מקצועי ונוח. פרויקטים מורכבים ועצומים כל כך של פיתוחי תשתיות תחבורה עצומות כוללים גם פרויקטים נרחבים בתחום החשמל, בתחום מערכות השליטה והבקרה בתנועת הרכבות כולה, פיתוח והקמה של קווים חדשים, הקמה של תחנות נוסעים גדולות ורחבות או שדרוג התחנות הקיימות, הקמת תשתיות נוספות למטענים, כל זאת תוך שילוב מערכתי עצום בסביבה ועמידה בתקנים מחמירים המתפתחים ומשתנים בכל רגע.  

 

קידום ותכנון של פרויקטים עתידיים חשובים משלבים כמה מערכות ומחברים את הציבור לחלקי הארץ בקלות ובמהירות תוך מתן העדפה וקידום של התחבורה הציבורית על פני הרכב הפרטי.  

 

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים