איתור תשתיות ​

איתור תשתיות - שירות מקצועי ומהיר ללקוח

 

תחום התקנת תשתיות ותחזוקתן הוא תחום דינמי ומורכב שיכול להיות נתון לתקלות רבות, ונדרש לשימור בכל עת. מה שיתוחזק כראוי בנושאי התשתיות יפעל בצורה המקצועית ברגע האמת. אם חברת תחזוקת התשתיות לא תהיה עם היד על הדופק בכל רגע לגבי איתור תקלות ולגבי התחזוקה השוטפת והמקצועית של קווי התשתיות, התוצאה תהיה עלולה להיות מצבים בלתי נעימים של נזילות קשות, שלוליות מים מטרידות ברחוב, שפכי ביוב חמורים ועד להצפות בימי חורף גשומים. לכן הטיפול המקצועי בתשתיות הרבות כמו גם השירות המקצועי והמהיר ללקוח צריכים להיות קיימים בכל שעות היממה.

 

איתור תשתיות - שילוב של פרויקטים מקצועיים ומענה איכותי

 

כחלק בסיסי משירותי חברת הקמת תשתיות אנו נדרשים לשלב את תחום הפרויקטים המקצועיים יחד עם מענה איכותי ללקוח ולציבור בכל שעות היממה. תשתיות כשמן כן הן עליהן מתבססים כל היסודות. תשתיות של מים, חשמל, כבישים, מערכות ביוב, כל אלו מתנקזים למערכת אחת ותקלה בתשתית אחת תגרום לתקלה חמורה בתשתית אחרת ואף עלולה לגרום לקריסה של מערכות שלמות ולהשבתתן. החברה נדרשת בכל עת להמשך קיום של עבודות תשתית בכל קווי המים והביוב, לאתר תקלות, לתקן תקלות שאותרו, לפקח על נזקים עתידיים וכיוצא באלו.

 

איתור תשתיות - להעניק שירות איכותי

 

כחברה בעלת עצמה בתחום הקמת ותחזוקת תשתיות, אנו שמים לנו למטרה חשובה וראשונה לספק את השירותים המקצועיים והאיכותיים ביותר בתחום מסועף ומורכב שמקיים את איכות החיים שלנו. אנו מעניקים שירות איכותי וייחודי מול החברות האחרות כאשר המיצוב שלנו בעל מאפיינים מיוחדים ששמים אותנו במקום הראשון וכבחירה היחידה של כל רשות, תאגיד או קהילה. להעניק שירות איכותי פירושו גם לקבוע ולסמן את הדרך ואת מדיניות התחזוקה כעומדת בסטנדרטים החמורים ביותר, עם ראיה עתידנית וחדשנית. חברתנו כוללת את הצוות האיכותי והמקצועי ביותר, עם כל הניסיון הרב בתחום הקמת תשתיות מים וביוב, ואלו יוצרים תמונה איכותית התואמת לשנות האלפיים. לרשות לקוחותינו עומד צוות מקצועי ומיומן מהשורה הראשונה. לשם שימור ובקרה על התשתיות נדרשים איכויות מקצועיות מקיפות – צוות מקצועי איכותי, שילוב של טכנולוגיות מתקדמות שיתנו לכל לקוח את המענה המהיר והמקצועי ביותר עם תוצאות בשטח, טכנולוגיות המעודכנות לפיתוח העתיד עם כל העוצמה, המקצועיות והאיכות הנדרשים. הצוות המקיף כולל אנשי בקרה וניהול לצורך כל טיפול בתקלה או החלפה של מערכת לקויה וצוותים בשטח המטפלים בתלונות בכל רגע.

 

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים