תשתיות ופיתוח 

 

תשתיות ופיתוח - להשפיע על רווחת הסביבה

 

בבניה של פרויקטים מורכבים כל כך שכוללים כמה מערכות פיתוח כמו תשתית מים ביוב וצנרת, תשתית המחוברת לתשתיות אחרות בנושאי חשמל או תחבורה, אין ספק כי הנושא נדרש לאיכויות הגבוהות ביותר כיוון שההשפעה על רווחת הסביבה בנושא תהיה מיידית. אנחנו לא יכולים לתאר לעצמנו לא כחברה מקצועית ולא כאזרחים פרטיים, מצבים של פיצוצי צנרת בתוך הבית או ברחובות, תשתית חלודה ומיושנת, ביוב שנשפך וגורם לריחות בלתי נסבלים ולחוסר נעימות, מצבים של הצפות בדירות או ברחובות כתוצאה מבעיות ניקוז קשות לאחר גשמים. האיכות בתחום הפיתוח והתשתיות צריכה להיות מעל הכל.

 

תשתיות ופיתוח - התאמה לעידן חדש

 

כל חברה העוסקת בתחום של הקמת תשתיות ופיתוחן צריכה לתת מענה מקצועי שוטף בכל נושאי התחזוקה. המענה השוטף הזה יהיה נדרש בכל עת, כי לעיתים יש צורך בפעולות תחזוקה יום יומיות ולעיתים בפיקוח כללי על התשתיות. מקורות הפיתוח יש לזכור נמצאים בכל עת תחת פגעים שאינן בשליטת החברה, כמו פגעי מזג אוויר, עומס וכלי תחבורה וכיוצא באלו, אך על החברה להיות תמיד עם היד על הדופק בכל הקשור לתחזוקה איכותית תוך התאמה לעידן חדש.

 

תשתיות ופיתוח - לספק מענה איכותי

 

אמינותה של חברה באה לידי ביטוי באופן בו היא מספקת את המענה המקצועי והמהיר הנדרש לכל מקרה של תקלה בתחום המים והביוב, כאשר תקלות אלו ידועות כיוצרות אי נוחות קשה לציבור ועל כן נדרשות למענה מהיר. לתת מתן מענה איכותי כללי בתחום ההתקנה והתחזוקה. השירות לציבור ולסביבה אינו מסתיים עם התקנת התשתיות ונושאים כמו החלפה של מדי מים, שיקום קווים שנפגעו, טיפול בתשתיות צנרת המים במגזר הפרטי או הציבורי צריכים להיות תחת פיקוח בכל רגע. עבודות בתשתיות של קווי מים או ביוב נדרשים למענה כולל ואיכותי בנושאי האחזקה. אלו תשתיות מורכבות שלרוב נתקלות בבעיות של נזילות בקווים, פיצוצים או כל תקלה אחרת בתיקון קווי הצנרת היא קריטית וצריכה להיעשות באופן המהיר והמקצועי ביותר. כאמור יש לנושא זה השפעה על חייהם של התושבים. על כן צוותים מקצועיים בשטח צריכים לעמוד בכל עת לרשות הלקוח עם אפשרות למענה מהיר לקריאות התושבים דרך מערכת טכנולוגית חדישה ומתקדמת עם כל האחריות, המקצועיות והשירות האיכותי. אנשי המקצוע בתחום חייבים להיות מיומנים וזמינים בכל עת וכן מקצועיים ואיכותיים ביותר תוך כדי שילוב הלקוחות בתהליכים או בתיקונים הנערכים.

 

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים