אדום ירוק מצלמות

כבעלי או מנהלי חניון, החניון שלכם הוא העסק שלכם והניהול התקין והיעיל שלו, כמו גם חוויית השימוש של לקוחותיכם בחניון, הם בראש מעיינכם. ואחרי שאמרנו את זה, די ברור מדוע אתם מתעניינים בהתקנת מערכת אדום ירוק מצלמות בחניון. אבל מהי בדיוק המערכת הזאת ומהן התועלות החשובות שהיא יכולה לספק לכם וללקוחותיכם? על כך תוכלו לקרוא בשורות הבאות.

 

מהי מערכת אדום ירוק מצלמות לחניונים?

מרכיב המפתח בחוויית השימוש בשירותי חניון, הוא היכולת למצוא מקום חניה פנוי כמה שיותר מהר. בשעות בהן החניון ריק למדי, אין שום אתגר ואין שום בעיה, אבל בשעות העומס יכולה המשימה של מציאת מקום פנוי להפוך למשימה כמעט בלתי אפשרית, שגם פוגעת מאוד בזרימת התנועה בחניון. מערכת בקרת מקומות חניה היא מערכת המאפשרת לנהגים למצוא מקומות ריקים בקלות ובמהירות. ברחבי החניון מותקנות מצלמות אנליטיקה המצלמות ומתעדות מספר מקומות חניה במקביל. מערכת בקרת החניון מזהה באמצעות ניתוח התמונה אם מיקום חניה פנוי או מלא. בהתאם למצב החניה, תאורת הלד הממוקמת מעל לכל מקום חניה מציגה אור אדום או ירוק. הנהגים בחניון יכולים לזהות כבר בכניסה לנתיב החניה, האם והיכן נמצא מקום חניה פנוי באמצעות איתור נורות ירוקות דולקות.

 

אדום ירוק מצלמות

 

מהן התועלות של מערכת זו?

התועלת המרכזית של מערכת אדום ירוק מצלמות היא שיפור חוויית השימוש של הלקוחות בחניון וזאת בשתי אופנים – פעם אחת באמצעות היכולת של הנהג הבודד לאתר מקום חניה פנוי בקלות ובמהירות ופעם שניה במניעת נסיעה איטית של מכוניות בניסיון לאתר מקום חניה פנוי, באופן שפוגע בזרימת התנועה בחניון ויכול ליצור טורים ארוכים של מכוניות המשתרכות אחת אחרי השנייה בחיפוש אחר מקום חניה. פתרון זה מותקן היום בכל החניונים החדשים והמודרניים וכבר היום ניתן להגדירו כסטנדרט, שמצופה מהחניון לעמוד בו.

 

קבוצת אחים יעקובי YSB מספקת מגוון רחב של פתרונות תשתיות ופיתוח ובכלל זה מערכות בקרת תנועה וחניה. אצלנו בקבוצת אחים יעקובי YSB תוכלו למצוא את כל המערכות המתקדמות לחניון לצורך שיפור השירות וחוויית השימוש בחניון שלכם ובכלל זה פתרונות מתקדמים לאיתור קל ומהיר של מקומות חניה פנויים. לפרטים נוספים והזמנות צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-9632000

03-9537111​

קבוצת אחים יעקובי

HE

דרושים